1. Įkurta MAOBORI

  Maobori production yra nauja ir drąsi filmų prodiuserinė kompanija, kuri pasiryžusi pakeisti lietuviško kino standartus ir atnešti šviežių idėjų bei originalių filmų. Mes norime pristatyti geriausius kūrinius, kurie privers žiūrovą išgyventi kiekvieną akimirką ir išlikti ilgam atmintyje.
 2. Filmas tu mano deimantas

  Jokūbas – sėkmingas verslininkas, prekiaujantis deimantais. Jam gyvenime, atrodo, viskas klostosi tobulai. Sutikęs gražuolę Kotryną, ją įsimyli ir vos po mėnesio pažinties ruošiasi jai pasipiršti išvykoje į nuošalią sodybą. Romantišką ir pilną aistros idilę nutraukia du įsibrovėliai, pagrobdami įsimylėjėlius ir reikalaudami Jokūbo seifo kodo, kuriame nauja partija deimantų ir krūva šlamančių. Kokios juodos paslaptys atsiskleis reikalams pakrypus ne ta linkme? Ir kas Jokūbui svarbiau – nauja mylimoji ar pinigai ir deimantai?
 3. FILMAS PRANAŠYSTĖ LIETUVAI

  Smalsus pilietis Žygimantas ekskursijos metu požemiuose, užklumpa relikvijų medžiotoją Teisutį, ką tik atkasusį skrynią, kurioje turėtų būti taip seniai jo ieškotas lobis. Skrynioje, pasirodo, jokių turtų nėra, o tik medalionas su keista užuomena. Žygimantas Teisučiui padeda įminti mįslę ir netikėtai iškviečia Barboros Radvilaitės šmėklą. Paaiškėja, kad Barboros atsiradimas gali atvesti juos prie Lietuvos Didžiojo lobių lobio, paslėpto Gedimino kalno požemiuose.
2021

Kitojė pusėje

Vaidybinis trumpetražis filmas

2023

Tu mano deimantas

Komedija, trileris

2023

Pranašystė lietuvai

Nuotykių komedija šeimai

2024

Duobėje

Kriminalinis 'survival' trileris

Esame lietuviška filmų gamybos ir platinimo kompanija.
Mūsų išskirtinumas- gaminame originalaus turinio filmus, kuriems scenarijus rašo ir juos režisuoja pats įkūrėjas Ruslanas Abdulajevas. Antroji iš įkūrėjų- prodiuserė Eglė Adomavičiūtė atsakinga už Maobori projektų vystymą, vykdymą, filmų gamybą, marketingą ir platinimą. Maobori tai daugiau nei prodiuserinė kompanija- tai šeimos verslas su savo išskirtine istorija ir vizija.
Save vadiname ‘atradėjais’, nes einame dar nepramintais takais, eksperimentuojame ir stebiname. Mus myli arba mūsų nekenčia, bet abejingų nepaliekame!

Laužyti nusistovėjusius standartus kine, eksperimentuoti, suteikti progas atsirasti naujiems veidams kino rinkoje ir įgyvendinti tarptautinius projektus.

Ruslanas Abdulajevas

Scenaristas-režisierius, prodiuseris

Eglė Adomavičiūtė

Prodiuserė, projektų vystytoja, marketingo ir pardavimų vadovė

Diana Danieliūtė

Prodiuserės asistavimas

Odeta Ponidzelskytė

Režisieriaus asistavimas, kostiumų dailininkė

Evantas Dicevičius

Montažas

Aušrinė Krogertaitė

Tarptautinė komunikacija, platinimas, marketingas

Evelina Bukauskaitė

Tarptautinė komunikacija

Adriana Denisovaitė

Programavimas

Adriana Ladinskaja

Grafinis dizainas

Jolanta Parafinė

Fotografija

Mes esame atviri ir suteikiame galimybes žmonėms patekti ten, kur jie visada svajojo- į kino industriją. Padedame pažinti ją, suteikiant neįkainojamos patirties, kuri pravers bet kurioje kitoje srityje. Priimdami savanorius ir praktikantus tobulėjame patys, ir turime galimybę subtiliai pajausti šiuolaikinio žmogaus sugebėjimus, talentus ir asmeninius bruožus. Tai žmonės, kurie nori iš gyvenimo daugiau, priimantys iššūkius ir su jais susidorojantys! 

INAC- Intelektinės nuosavybės apsaugos centras

Dėkojame už ‘piratavimo’ prevenciją ir nuolatinę mūsų kūrinių priežiūrą.

Maobori įkūrėjams rūpi mūsų planeta, todėl įgyvendiname tvaresnę filmų gamybą (rekvizitų gamyba iš antrinių žaliavų, jau pagamintų rekvizitų panaudojimas modifikuojant ir pritaikant, kostiumų pasirinkimas iš antrų rankų, daugkartinio naudojimo indai, atliekų rūšiavimas filmavimo aikštelėje, tvari Maobori atributika, sprendimai nekenkiantys gamtai, tausojantys išteklius bei filmų temų pasirinkimai, kurie nereikalauja plataus lokacijų naudojimo)

Susisiekite su MUMIS

Executive Producer, Projects Developer

Eglė Adomavičiūtė

production@maobori.com

  Nori tapti aktoriumi?

  Kviečiame visus, kurie svajoja apie aktorystės karjerą, pildyti atrankos paraišką ir drauge nerti į nepakartojamą kino pasaulį!