Patriotinė komedija “Pranašystė Lietuvai” Amerikoje gyvenantiems lietuviams primins namus

Filmas “Pranašystė Lietuvai” tinka įvairaus amžiaus žiūrovams ir bus rodomas Amerikos lietuvių bendruomenės nariams Čikagoje bei jų artimiesiems. Tokia peržiūra primins apie Lietuvos istoriją ir vertybes.

Tokios peržiūros yra be galo svarbios. Jos sudaro salygas užsienyje gyvenantiems lietuviams palaikyti ryšį su lietuvišku kinu ir kultūros paveldu. Taip pat, tai puiki galimybė lietuviškam kinui išvysti tarptautinę rinką ir pristatyti indėlį į pasaulinę kinematografiją. 

Pamatyti šį filmą privalo kiekvienas lietuvis, nes tai yra tikras juoko ir pozityvumo užtaisas. Taip pat, stebėti filmą yra labai įdomu, nes skirtingi personažai įkūnija skirtingus socialinius sluoksnius. Na, o gyvenantiems JAV, tai primins lietuvių kalbą ir vertybes bei sukels nostalgijos jausmą, primins pažįstamus kraštovaizdžius. 

Filmą kūrusi prodiuserinė kompanija “Maobori production” siekia nepamiršti auditorijos, kuri negali kine pažiūrėti naujausių lietuviškų filmų. Tokios peržiūros skatina didesnį visuomenės įsitraukimą į kultūrinį gyvenimą, taip pat leidžia kūrėjams artimiau pažinti įvairią auditoriją.

Milda Rybakovaitė